akdere_hali_yikamaakdere_halı_yikama_servisi

Akdere Halı Yıkama :

Ankara Halı Yıkama olarak Akdere mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis ağamıza Akdere halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Akdere Halı Yıkama   fabrikasıyla birlikte Akdere Koltuk Yıkama, Akdere Yorgan Yıkama ve Akdere   Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite   anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin   bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı   alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan   itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra   bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır.   Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır.   Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol   suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her   tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı  yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten   sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi   gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya   yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen   kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez   ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir   ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5   işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı   bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Google de daha kolay bulmak için:

Akdere halı yıkama, Akdere halı yıkama, halı yıkama Akdere,   halı yıkama Akdere, Akderede halı yıkama, halı yıkama Akderede, AKDERE HALI YIKAMA,   HALI YIKAMA AKDERE, AKDERE DE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275230Toplam:
  • 56Dün:
  • 15Bugün:
  • 1Online: