ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 basınevler_yorgan_yikama

basınevler_battaniye_yikamabasınevler_yorgan_yikama_makinasi

BASINEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Basınevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Basınevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Basınevler, Basınevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Basınevler de, BASINEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BASINEVLER DE, Basınevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Basınevler, Basınevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Basınevler, Basınevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Basınevler, Basınevler de battaniye yıkama, Basınevler da battaniye temizliği, Basınevler de yorgan yıkama, Basınevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 271583Toplam:
  • 81Dün:
  • 41Bugün:
  • 0Online: