anıttepe_hali_yikamaanıttepe_halı_yıkama_servisi ANITTEPE HALI YIKAMA :

Ankara Halı Yıkama olarak Anıttepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve  talep artış doğrultusunda servis ağamıza Anıttepe halı yıkama servisini   de eklemiş bulunmaktayız. Anıttepe   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Anıttepe Koltuk Yıkama, Anıttepe   Yorgan Yıkama ve Anıttepe Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya  Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla   bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.  

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama   makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

,Google de daha kolay bulmak için:

Anıttepe halı yıkama, Anıttepe halı yıkama, halı yıkama Anıttepe, halı yıkama Anıttepe, Anıttepede halı yıkama, halı yıkama Anıttepede, ANITTEPE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ANITTEPE, ANITTEPEDE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 274090Toplam:
  • 58Dün:
  • 40Bugün:
  • 1Online: