bahçekapı_koltuk_yikama

bahçekapı_koltuk_yikama_once

bahçekapı_koltuk_yikama_sonra

bahçekapı_koltuk_yıkama_servis_araci

BAHÇEKAPI KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Bahçekapı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Bahçekapı Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Bahçekapı Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bahçekapı koltuk yıkama, koltuk yıkama Bahçekapı, Bahçekapı koltuk temizliği, koltuk temizliği Bahçekapı, Bahçekapı da koltuk yıkama, koltuk yıkama Bahçekapı da, Bahçekapı da koltuk temizliği, koltuk temizliği Bahçekapı da, BAHÇEKAPI KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAHÇEKAPI, BAHÇEKAPI KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAHÇEKAPI, BAHÇEKAPIDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAHÇEKAPIDA, BAHÇEKAPIDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAHÇEKAPI DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 254642Toplam:
  • 43Dün:
  • 30Bugün:
  • 1Online: