anıttepe_koltuk_yikama anıttepe_koltuk_yikama_once anıttepe_koltuk_yikama_sonra

ANITTEPE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Anıttepe ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Anıttepe Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Anıttepe Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Anıttepe koltuk yıkama, koltuk yıkama Anıttepe, Anıttepe koltuk temizliği, koltuk temizliği Anıttepe, Anıttepe da koltuk yıkama, koltuk yıkama Anıttepe da, Anıttepe da koltuk temizliği, koltuk temizliği Anıttepe da, ANITTEPE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANITTEPE, ANITTEPE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ANITTEPE, ANITTEPEDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANITTEPEDA, ANITTEPEDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ANITTEPE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 254639Toplam:
  • 43Dün:
  • 27Bugün:
  • 0Online: