başak_yorgan_yikamabaşak_battaniye_yikamabaşak_yorgan_yikama_makinasi

BAŞAK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA: 

Başak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Başak Yorgan yıkama, Başak Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Başak, Yorgan yıkama Başak, Başak da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Başak da, BAŞAK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAŞAK, BAŞAK DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAŞAK DA yazarak bulabilirsiniz. Başak battaniye yıkama, battaniye yıkama Başak, Başak battaniye temizliği, battaniye temizliği Başak, Başak yorgan yıkama, yorgan yıkama Başak, Başak yorgan temizliği, yorgan temizliği Başak, Başak da battaniye yıkama, Başak da battaniye temizliği, Başak da yorgan yıkama, Başak da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 275227Toplam:
  • 56Dün:
  • 12Bugün:
  • 1Online: