beştepe_koltuk_yikama beştepe_koltuk_yikama_once beştepe_koltuk_yikama_sonra

BEŞTEPE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Beştepe ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Beştepe Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Beştepe Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Beştepe koltuk yıkama, koltuk yıkama Beştepe, Beştepe koltuk temizliği, koltuk temizliği Beştepe, Beştepe da koltuk yıkama, koltuk yıkama Beştepe da, Beştepe da koltuk temizliği, koltuk temizliği Beştepe da, BEŞTEPE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BEŞTEPE, BEŞTEPE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BEŞTEPE, BEŞTEPEDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BEŞTEPEDA, BEŞTEPEDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BEŞTEPE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: