GÖKKUŞAĞI YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gökkuşağı mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gökkuşağı Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gökkuşağı de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Gökkuşağı battaniye yıkama, battaniye yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı battaniye temizliği, battaniye temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı yorgan temizliği, yorgan temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de battaniye yıkama, Gökkuşağı da battaniye temizliği, Gökkuşağı de yorgan yıkama, Gökkuşağı de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277736Toplam:
  • 50Dün:
  • 46Bugün:
  • 1Online: