aydınlıkevler_hali_yikamaaydınlıkevler_halı_yikama_servisi

Aydınlıkevler Halı Yıkama :

Aydınlıkevler mahallesindeki müşterilerimizden   gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak   servis ağamıza Aydınlıkevler halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Aydınlıkevler Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Aydınlıkevler   Koltuk Yıkama, Aydınlıkevler Yorgan Yıkama ve Aydınlıkevler Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren   ortalama bir saat içerisinde  adresinize   servis araclarımız ulaşır ve makbuz karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı teslim aldığımız andan   itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız   merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra   etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza yollanılır. Ertesi mesai günü   içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar   bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her   tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı   yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten   sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi   gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya   yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen   kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle   yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar tekrar kontrol edildikten sonra   parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden randevu alınıp halılarını servise   çıkartılır. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha   detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…Servislerimiz   ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler halı yıkama, Aydınlıkevler   halı yıkama, halı yıkama Aydınlıkevler, halı yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler   de halı yıkama, halı yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE HALI YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 274090Toplam:
  • 58Dün:
  • 40Bugün:
  • 0Online: