ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 beşikkaya_hali_yikamabeşikkaya_halı_yıkama_servisi Beşikkaya Halı Yıkama :

Ankara Halı Yıkama olarak Beşikkaya mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis   ağamıza Beşikkaya halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Beşikkaya   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Beşikkaya Koltuk Yıkama, Beşikkaya Yorgan Yıkama   ve Beşikkaya Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu   hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle   irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti   kapsamındadır.   Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla   birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde   birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar   özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır   ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca   dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5   dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan   halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir.   Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol   elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için   askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve   burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır.   Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü   sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Google de daha kolay bulmak için:

Beşikkaya halı yıkama, Beşikkaya halı yıkama, halı yıkama Beşikkaya, halı   yıkama Beşikkaya, Beşikkayade halı yıkama, halı yıkama Beşikkayade, BEŞİKKAYA   HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA DE HALI YIKAMA, olarak   bulabilirsiniz.

  • 275226Toplam:
  • 56Dün:
  • 11Bugün:
  • 0Online: