bağlarbaşı_koltuk_yikama bağlarbaşı_koltuk_yikama_once bağlarbaşı_koltuk_yikama_sonra

BAĞLARBAŞI KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Bağlarbaşı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Bağlarbaşı Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Bağlarbaşı Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bağlarbaşı koltuk yıkama, koltuk yıkama Bağlarbaşı, Bağlarbaşı koltuk temizliği, koltuk temizliği Bağlarbaşı, Bağlarbaşı da koltuk yıkama, koltuk yıkama Bağlarbaşı da, Bağlarbaşı da koltuk temizliği, koltuk temizliği Bağlarbaşı da, BAĞLARBAŞI KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAĞLARBAŞI, BAĞLARBAŞI KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAĞLARBAŞI, BAĞLARBAŞIDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAĞLARBAŞIDA, BAĞLARBAŞIDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAĞLARBAŞI DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: