akdere_koltuk_yikama akdere_koltuk_yikama_once akdere_koltuk_yikama_sonra

AKDERE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Akdere ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Akdere Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Akdere Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Akdere koltuk yıkama, koltuk yıkama Akdere, Akdere koltuk temizliği, koltuk temizliği Akdere, Akdere da koltuk yıkama, koltuk yıkama Akdere da, Akdere da koltuk temizliği, koltuk temizliği Akdere da, AKDERE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AKDERE, AKDERE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AKDERE, AKDEREDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AKDEREDA, AKDEREDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AKDERE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275230Toplam:
  • 56Dün:
  • 15Bugün:
  • 0Online: