battalgazi_koltuk_yikamabattalgazi_koltuk_yikama_oncebattalgazi_koltuk_yikama_sonra

BATTALGAZİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Battalgazi ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Battalgazi Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Battalgazi Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Battalgazi koltuk yıkama, koltuk yıkama Battalgazi, Battalgazi koltuk temizliği, koltuk temizliği Battalgazi, Battalgazi da koltuk yıkama, koltuk yıkama Battalgazi da, Battalgazi da koltuk temizliği, koltuk temizliği Battalgazi da, BATTALGAZİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BATTALGAZİ, BATTALGAZİ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BATTALGAZİ, BATTALGAZİDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BATTALGAZİDA, BATTALGAZİDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BATTALGAZİ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: