güneşevler_yorgan_yikamagüneşevler_battaniye_yikamagüneşevler_yorgan_yikama_makinasi

 GÜNEŞEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Güneşevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güneşevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güneşevler, Güneşevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güneşevler de, GÜNEŞEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜNEŞEVLER DE, Güneşevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Güneşevler, Güneşevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Güneşevler, Güneşevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Güneşevler, Güneşevler de battaniye yıkama, Güneşevler da battaniye temizliği, Güneşevler de yorgan yıkama, Güneşevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 275229Toplam:
  • 56Dün:
  • 14Bugün:
  • 2Online: