ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
aydınlıkevler_yorgan_yikamaaydınlıkevler_battaniye_yikamaaydınlıkevler_yorgan_yikama_makinasi

AYDINLIKEVLER YORGAN YIKAMA :

Aydınlıkevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan Yıkama olarak servis ağamıza Aydınlıkevler Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Aydınlıkevler Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Aydınlıkevler Yorgan Yıkama, Aydınlıkevler Yorgan Yıkama ve Aydınlıkevler Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLERDE yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: