GÜLTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gültepe Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gültepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Gültepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gültepe, Gültepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gültepe, Gültepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gültepe de, Gültepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gültepe de, GÜLTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLTEPE, GÜLTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE, GÜLTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLTEPEDE, GÜLTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE DE, Gültepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gültepe, Gültepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gültepe, Gültepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gültepe de, Gültepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gültepe de, GÜLTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLTEPE, GÜLTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE, GÜLTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLTEPE DE, GÜLTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: