altınpark_koltuk_yikama altınpark_koltuk_yikama_once altınpark_koltuk_yikama_sonra

ALTINPARK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Altınpark ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Altınpark Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Altınpark Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altınpark koltuk yıkama, koltuk yıkama Altınpark, Altınpark koltuk temizliği, koltuk temizliği Altınpark, Altınpark da koltuk yıkama, koltuk yıkama Altınpark da, Altınpark da koltuk temizliği, koltuk temizliği Altınpark da, ALTINPARK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTINPARK, ALTINPARKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTINPARKDA, ALTINPARKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTINPARK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 1Online: