basınevler_koltuk_yikama basınevler_koltuk_yikama_once basınevler_koltuk_yikama_sonra

basınevler_koltuk_yıkama_servis_araci

BASINEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Basınevler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Basınevler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Basınevler Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Basınevler koltuk yıkama, koltuk yıkama Basınevler, Basınevler koltuk temizliği, koltuk temizliği Basınevler, Basınevler da koltuk yıkama, koltuk yıkama Basınevler da, Basınevler da koltuk temizliği, koltuk temizliği Basınevler da, BASINEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BASINEVLER, BASINEVLERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BASINEVLERDA, BASINEVLERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BASINEVLER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275230Toplam:
  • 56Dün:
  • 15Bugün:
  • 0Online: