GÖKKUŞAĞI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gökkuşağı Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gökkuşağı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Gökkuşağı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gökkuşağı de, Gökkuşağı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gökkuşağı de, GÖKKUŞAĞI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞIDE, GÖKKUŞAĞIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI DE, Gökkuşağı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gökkuşağı de, Gökkuşağı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gökkuşağı de, GÖKKUŞAĞI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI DE, GÖKKUŞAĞI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: