ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 altındağ_yorgan_yikamaaltındağ_battaniye_yikamaaltındağ_yorgan_yikama_makinasi

ALTINDAĞ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Altındağ ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinalarında tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Altındağ Yorgan yıkama, Altındağ Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altındağ, Yorgan yıkama Altındağ, Altındağ da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altındağ da, ALTINDAĞ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINDAĞ, ALTINDAĞ DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINDAĞ DA yazarak bulabilirsiniz. Altındağ battaniye yıkama, battaniye yıkama Altındağ, Altındağ battaniye temizliği, battaniye temizliği Altındağ, Altındağ yorgan yıkama, yorgan yıkama Altındağ, Altındağ yorgan temizliği, yorgan temizliği Altındağ, Altındağ da battaniye yıkama, Altındağ da battaniye temizliği, Altındağ da yorgan yıkama, Altındağ da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: