ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 altınpark_yorgan_yikamaaltınpark_battaniye_yikamaaltınpark_yorgan_yikama_makinasi

 

ALTINPARK YORGAN YIKAMA :

Altınpark mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan   Yıkama olarak servis ağamıza Altınpark Yorgan yıkama servisini de eklemiş  bulunmaktayız. Altınpark Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Altınpark Yorgan   Yıkama, Altınpark Yorgan Yıkama ve Altınpark Battaniye Yıkama hizmetlerinde   aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Yorgan Yıkama garantisiyle   ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi   aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay   bulmak için:

Altınpark Yorgan yıkama, Altınpark   Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark, Yorgan yıkama Altınpark, Altınpark de   Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark de, ALTINPARK YORGAN YIKAMA, YORGAN   YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINPARKDA yazarak bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 277734Toplam:
  • 50Dün:
  • 44Bugün:
  • 0Online: