ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
akdere_yorgan_yikama akdere_battaniye_yikamaakdere_yorgan_yikama_makinasi

AKDERE YORGAN YIKAMA :

Akdere   mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış   doğrultusunda Ankara Yorgan Yıkama olarak servis ağamıza Akdere Yorgan yıkama   servisini de eklemiş bulunmaktayız. Akdere Yorgan Yıkama fabrikasıyla   birlikte Akdere Yorgan Yıkama, Akdere Yorgan Yıkama ve Akdere Battaniye   Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan   Yıkama garantisiyle ve kalite   anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı   bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de   daha kolay bulmak için:

Akdere Yorgan   yıkama, Akdere Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere, Yorgan yıkama Akdere, Akdere   de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere de, AKDERE YORGAN YIKAMA, YORGAN   YIKAMA AKDERE, AKDERE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKDEREDE yazarak   bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 274089Toplam:
  • 58Dün:
  • 39Bugün:
  • 1Online: