FİDANLIK STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Fidanlık Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Fidanlık Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Fidanlık Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fidanlık, Fidanlık Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fidanlık, Fidanlık de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fidanlık de, Fidanlık de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fidanlık de, FİDANLIK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FİDANLIK, FİDANLIK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK, FİDANLIKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FİDANLIKDE, FİDANLIKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK DE, Fidanlık Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fidanlık, Fidanlık Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fidanlık, Fidanlık de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fidanlık de, Fidanlık de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fidanlık de, FİDANLIK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FİDANLIK, FİDANLIK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK, FİDANLIK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FİDANLIK DE, FİDANLIK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 274088Toplam:
  • 58Dün:
  • 38Bugün:
  • 0Online: