çaldıran_yorgan_yikamaçaldıran_battaniye_yikamaçaldıran_yorgan_yikama_makinasi ÇALDIRAN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çaldıran ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çaldıran Yorgan yıkama, Çaldıran Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çaldıran, Yorgan yıkama Çaldıran, Çaldıran da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çaldıran da, ÇALDIRAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇALDIRAN, ÇALDIRAN DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇALDIRAN DA yazarak bulabilirsiniz. Çaldıran battaniye yıkama, battaniye yıkama Çaldıran, Çaldıran battaniye temizliği, battaniye temizliği Çaldıran, Çaldıran yorgan yıkama, yorgan yıkama Çaldıran, Çaldıran yorgan temizliği, yorgan temizliği Çaldıran, Çaldıran da battaniye yıkama, Çaldıran da battaniye temizliği, Çaldıran da yorgan yıkama, Çaldıran da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: