alemdağ_hali_yikamaalemdağ_halı_yıkama_servisi ALEMDAĞ HALI YIKAMA :

Ankara Halı Yıkama olarak Alemdağ mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve  talep artış doğrultusunda servis ağamıza Alemdağ halı yıkama servisini   de eklemiş bulunmaktayız. Alemdağ   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Alemdağ Koltuk Yıkama, Alemdağ   Yorgan Yıkama ve Alemdağ Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya  Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla   bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.  

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş   halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama   makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol   edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Google de daha kolay bulmak için:

Alemdağ halı yıkama, Alemdağ halı yıkama, halı yıkama Alemdağ, halı yıkama Alemdağ, Alemdağde halı yıkama, halı yıkama Alemdağde, ALEMDAĞ HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ALEMDAĞ, ALEMDAĞDE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: