GÜLVEREN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gülveren mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gülveren Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gülveren, Gülveren de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gülveren de, GÜLVEREN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜLVEREN, GÜLVEREN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜLVEREN DE, Gülveren battaniye yıkama, battaniye yıkama Gülveren, Gülveren battaniye temizliği, battaniye temizliği Gülveren, Gülveren yorgan temizliği, yorgan temizliği Gülveren, Gülveren de battaniye yıkama, Gülveren da battaniye temizliği, Gülveren de yorgan yıkama, Gülveren de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: