avcılar_koltuk_yikama

avcılar_koltuk_yikama_once

avcılar_koltuk_yikama_sonra

 

AVCILAR KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Avcılar ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Avcılar Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Avcılar Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Avcılar koltuk yıkama, koltuk yıkama Avcılar, Avcılar koltuk temizliği, koltuk temizliği Avcılar, Avcılar da koltuk yıkama, koltuk yıkama Avcılar da, Avcılar da koltuk temizliği, koltuk temizliği Avcılar da, AVCILAR KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AVCILAR, AVCILAR KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AVCILAR, AVCILARDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AVCILARDA, AVCILARDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AVCILAR DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: