keçiören_hali_yikamakeçiören_halı_yıkama_servisi

Keçiören Halı Yıkama :

Keçiören ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak servis ağamıza Keçiören halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Keçiören Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Keçiören Koltuk Yıkama, Keçiören Yorgan Yıkama ve Keçiören Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde adresinize servis araçlarımız ulaşır ve makbuz karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza yollanılır. Ertesi mesai günü içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden randevu alınıp halılarını servise çıkartılır. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Keçiören halı yıkama, keçiören halı yıkama, halı yıkama Keçiören, halı yıkama keçiören, Keçiören de halı yıkama, halı yıkama Keçiören de, KEÇİÖREN HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN DE HALI YIKAMA, HALI YIMA KEÇİÖREN DE yazarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 1Online: