subayevler_battaniye_yikama

subayevler_yorgan_yikama

subayevler_yikama_makinasi

 SUBAYEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Subayevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Subayevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Subayevler, Subayevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Subayevler de, SUBAYEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SUBAYEVLER, SUBAYEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SUBAYEVLER DE, Subayevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Subayevler, Subayevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Subayevler, Subayevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Subayevler, Subayevler de battaniye yıkama, Subayevler da battaniye temizliği, Subayevler de yorgan yıkama, Subayevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: