batı_sitesi_koltuk_yikamabatı_sitesi_koltuk_yikama_once

batı_sitesiı_koltuk_yikama_sonra

BATI SİTESİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Batı Sitesi ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Batı Sitesi Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Batı Sitesi Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Batı Sitesi koltuk yıkama, koltuk yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi koltuk temizliği, koltuk temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi de koltuk yıkama, koltuk yıkama Batı Sitesi de, Batı Sitesi de koltuk temizliği, koltuk temizliği Batı Sitesi de, BATI SİTESİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BATI SİTESİ, BATI SİTESİ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ, BATI SİTESİDE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BATI SİTESİDE, BATI SİTESİDE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: