G. ZEKİ DOĞAN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

G. Zeki Doğan Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine G. Zeki Doğan Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

G. Zeki Doğan Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama G. Zeki Doğan de, G. Zeki Doğan de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği G. Zeki Doğan de, G. ZEKİ DOĞAN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA G. ZEKİ DOĞAN, G. ZEKİ DOĞAN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ G. ZEKİ DOĞAN, G. ZEKİ DOĞANDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA G. ZEKİ DOĞANDE, G. ZEKİ DOĞANDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ G. ZEKİ DOĞAN DE, G. Zeki Doğan Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama G. Zeki Doğan de, G. Zeki Doğan de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği G. Zeki Doğan de, G. ZEKİ DOĞAN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA G. ZEKİ DOĞAN, G. ZEKİ DOĞAN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ G. ZEKİ DOĞAN, G. ZEKİ DOĞAN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA G. ZEKİ DOĞAN DE, G. ZEKİ DOĞAN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ G. ZEKİ DOĞAN DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: