GÜVENEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güvenevler Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güvenevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Güvenevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güvenevler, Güvenevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güvenevler, Güvenevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güvenevler de, Güvenevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güvenevler de, GÜVENEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜVENEVLER, GÜVENEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER, GÜVENEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜVENEVLERDE, GÜVENEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER DE, Güvenevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güvenevler, Güvenevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güvenevler, Güvenevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güvenevler de, Güvenevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güvenevler de, GÜVENEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜVENEVLER, GÜVENEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER, GÜVENEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜVENEVLER DE, GÜVENEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: