cebeci_yorgan_yikamacebeci_battaniye_yikamacebeci_yorgan_yikama_makinasi

CEBECİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Cebeci mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Cebeci Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cebeci, Cebeci de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cebeci de, CEBECİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CEBECİ, CEBECİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CEBECİ DE, Cebeci battaniye yıkama, battaniye yıkama Cebeci, Cebeci battaniye temizliği, battaniye temizliği Cebeci, Cebeci yorgan temizliği, yorgan temizliği Cebeci, Cebeci de battaniye yıkama, Cebeci da battaniye temizliği, Cebeci de yorgan yıkama, Cebeci de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: