ziraat_sigorta_ankara  cigna_finans_sigorta_ankara  ray_sigorta_ankara  hdi_sigorta_ankara  sampo_sigorta_ankra  groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 abidinpaşa_yorgan_yikamaabidinpaşa_battaniye_yikamaabidinpaşa_yorgan_yikama_makinasi ABİDİNPAŞA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Abidinpaşa ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa Yorgan yıkama, Abidinpaşa Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa, Yorgan yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa da, ABİDİNPAŞA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA DA yazarak bulabilirsiniz. Abidinpaşa battaniye yıkama, battaniye yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa battaniye temizliği, battaniye temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa yorgan yıkama, yorgan yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa yorgan temizliği, yorgan temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa da battaniye yıkama, Abidinpaşa da battaniye temizliği, Abidinpaşa da yorgan yıkama, Abidinpaşa da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 274090Toplam:
  • 58Dün:
  • 40Bugün:
  • 0Online: