ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 alemdağ_yorgan_yikamaalemdağ_battaniye_yikamaalemdağ_yorgan_yikama_makinasi

ALEMDAĞ YORGAN YIKAMA :

Alemdağ mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan Yıkama olarak servis ağamıza Alemdağ Yorgan yıkama servisini de eklemiş   bulunmaktayız. Alemdağ Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Alemdağ Yorgan   Yıkama, Alemdağ Yorgan Yıkama ve Alemdağ Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Yorgan Yıkama garantisiyle   ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi   aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay   bulmak için:

Alemdağ Yorgan yıkama, Alemdağ   Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Alemdağ, Yorgan yıkama Alemdağ, Alemdağ de Yorgan   yıkama, Yorgan yıkama Alemdağ de, ALEMDAĞ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALEMDAĞ,  ALEMDAĞ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALEMDAĞDE yazarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: