gazi_yorgan_yikamagazi_battaniye_yikamagazi_yorgan_yikama_makinasi

GAZİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gazi mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gazi Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gazi, Gazi de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gazi de, GAZİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GAZİ, GAZİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GAZİ DE, Gazi battaniye yıkama, battaniye yıkama Gazi, Gazi battaniye temizliği, battaniye temizliği Gazi, Gazi yorgan temizliği, yorgan temizliği Gazi, Gazi de battaniye yıkama, Gazi da battaniye temizliği, Gazi de yorgan yıkama, Gazi de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277735Toplam:
  • 50Dün:
  • 45Bugün:
  • 0Online: