altay_koltuk_yikamaaltay_koltuk_yikama_once

altay_koltuk_yikama_sonra

 

ALTAY KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Altay ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Altay Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Altay Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altay koltuk yıkama, koltuk yıkama Altay, Altay koltuk temizliği, koltuk temizliği Altay, Altay da koltuk yıkama, koltuk yıkama Altay da, Altay da koltuk temizliği, koltuk temizliği Altay da, ALTAY KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTAY, ALTAY KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTAY, ALTAYDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTAYDA, ALTAYDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTAY DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: