ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 ankara_yorgan_yikamaankara_battaniye_yikamaankara_yorgan_yikama_makinasi ANKARA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA :

Ankara mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama olarak servis ağamıza Ankara Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama fabrikasıyla birlikte Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Yorgan ve Battaniye Yıkama garantisiyle ve kalite   anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kaz tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinalarında tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

 

Google veya Arama Motorlarında bizi daha kolay bulabilmeniz için:

Ankara battaniye yıkama, battaniye yıkama Ankara, Ankara battaniye temizliği, battaniye temizliği Ankara, Ankara yorgan yıkama, yorgan yıkama Ankara, Ankara yorgan temizliği, yorgan temizliği Ankara, Ankara da battaniye yıkama, Ankara da battaniye temizliği, Ankara da yorgan yıkama, Ankara da yorgan temizliği gibi kelimeler girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275230Toplam:
  • 56Dün:
  • 15Bugün:
  • 0Online: