ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara

A

Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
bahçelievler_yorgan_yikama (1)bahçelievler_battaniye_yikamabahçelievler_yorgan_yikama_makinası

BAHÇELİEVLER YORGAN YIKAMA :

Bahçelievler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan Yıkama olarak servis ağamıza Bahçelievler Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bahçelievler Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Bahçelievler Yorgan Yıkama, Bahçelievler Yorgan Yıkama ve Bahçelievler Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bahçelievler Yorgan yıkama, Bahçelievler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler, Yorgan yıkama Bahçelievler, Bahçelievler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLERDE yazarak bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275226Toplam:
  • 56Dün:
  • 11Bugün:
  • 0Online: