GÜZELKAYA YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağmıza Güzelkaya semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güzelkaya Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güzelkaya, Güzelkaya de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güzelkaya de, GÜZELKAYA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜZELKAYA, GÜZELKAYA DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜZELKAYA DE, Güzelkaya battaniye yıkama, battaniye yıkama Güzelkaya, Güzelkaya battaniye temizliği, battaniye temizliği Güzelkaya, Güzelkaya yorgan temizliği, yorgan temizliği Güzelkaya, Güzelkaya de battaniye yıkama, Güzelkaya da battaniye temizliği, Güzelkaya de yorgan yıkama, Güzelkaya de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: