altındağ_koltuk_yikama altındağ_koltuk_yikama_once altındağ_koltuk_yikama_sonra

ALTINDAĞ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Altındağ ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Altındağ Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Altındağ Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altındağ koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ, Altındağ koltuk temizliği, koltuk temizliği Altındağ, Altındağ da koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ da, Altındağ da koltuk temizliği, koltuk temizliği Altındağ da, ALTINDAĞ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTINDAĞ, ALTINDAĞ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ, ALTINDAĞDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALTINDAĞDA, ALTINDAĞDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: