basınevler_hali_yikamabasınevler_halı_yıkama_servisi BASINEVLER HALI YIKAMA :

Ankara Halı Yıkama olarak Basınevler mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis   ağamıza Basınevler halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Basınevler   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Basınevler Koltuk Yıkama, Basınevler Yorgan   Yıkama ve Basınevler Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün   bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle   irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti   kapsamındadır.   Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla   birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde   birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar   özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır   ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca   dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5   dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan   halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir.   Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol   elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için   askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve   burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır.   Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü   sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi   için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Google de daha kolay bulmak için:

Basınevler halı yıkama, Basınevler halı yıkama, halı yıkama Basınevler,   halı yıkama Basınevler, Basınevlerde halı yıkama, halı yıkama Basınevlerde, BASINEVLER   HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER DE HALI YIKAMA, olarak   bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 277736Toplam:
  • 50Dün:
  • 46Bugün:
  • 0Online: