GAYRET STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gayret Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gayret Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Gayret Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gayret, Gayret Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gayret, Gayret de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gayret de, Gayret de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gayret de, GAYRET STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GAYRET, GAYRET STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GAYRET, GAYRETDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GAYRETDE, GAYRETDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GAYRET DE, Gayret Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gayret, Gayret Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gayret, Gayret de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gayret de, Gayret de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gayret de, GAYRET ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GAYRET, GAYRET ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GAYRET, GAYRET DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GAYRET DE, GAYRET DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GAYRET DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277737Toplam:
  • 50Dün:
  • 47Bugün:
  • 0Online: