ziraat_sigorta_ankara  cigna_finans_sigorta_ankara  ray_sigorta_ankara  hdi_sigorta_ankara  sampo_sigorta_ankra  groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
abidinpaşa_hali_yikamaabidinpaşa_halı_yıkama_servisi

Abidinpaşa Halı Yıkama :

Ankara Halı Yıkama olarak Abidinpaşa mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis   ağamıza Abidinpaşa halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Abidinpaşa Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Abidinpaşa Koltuk Yıkama, Abidinpaşa Yorgan Yıkama ve Abidinpaşa Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve   kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen   müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş   halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma  makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol   edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa halı yıkama, abidinpaşa halı yıkama, halı yıkama Abidinpaşa, halı yıkama abidinpaşa, Abidinpaşada halı yıkama, halı yıkama Abidinpaşada, ABİDİNPAŞA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞADA HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • 275231Toplam:
  • 56Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Online: